5 tipů na jedinečný dárek pro tátu, a ještě něco navíc

Narozeniny, Vánoce, svátek nebo třeba Den otců… To vše jsou příležitosti, kdy můžete svého tátu potěšit milým dárkem. Proč to někdy není úplně snadná záležitost a jaké dárky pro otce bychom vám doporučili? Připravili jsme pro vás inspiraci a tipy na dárky, které opravdu potěší.

dárek pro tátu

 

Víme, proč se dárek pro otce někdy nevybírá snadno

Ať už vybíráte dárek z pozice dcery, nebo syna, nemusí to být vždy jednoduché. Někteří muži před svými dětmi o svých přáních a snech tolik nemluví a vybírat dárek pro otce úplně naslepo může být trochu riskantní. Proto nejprve doporučujeme malou výzvědnou akci.

Ptejte se tatínka v průběhu celého roku, co by mu udělalo radost, nebo si všímejte a klidně zapisujte, o čem často mluví. V některých rodinách se to ale řeší úplně naopak. Lidé si zkrátka řeknou, co by nejraději k narozeninám nebo pod stromeček dostali, a je po starostech. Na druhou stranu, alespoň malé překvapení by nemělo chybět, co myslíte?

 

Tipy na dárky pro tátu, které nezklamou

Ani v případě, že nebudete dárky pro tátu vybírat dlouho předem, ale spíše na poslední chvíli, to nemusí dopadnout špatně. Nabízíme několik osvědčených možností, které nezklamou, a stačí k nim jen chvilku naslouchat…

1. Nové zážitky, znalosti, dovednosti – mluvil váš tatínek někdy o tom, co by rád zkusil, naučil se, dozvěděl? Stěžoval si, že nikdy neměl čas udělat si nějaký kurz nebo se naučit na počítači vše, co by aktuálně potřeboval? Pokud víte, že po něčem takovém touží, stačí zapátrat na internetu a máte vyhráno. Spoustu kurzů lze dnes absolvovat i on-line a žádná vzdálenost není překážkou.

 

dárek pro tátu

 

2. Dobrá kniha vždy potěší – pokud patří členové vaší rodiny mezi vášnivé čtenáře, bude se vám dárek pro tátu vybírat snadno. Nenápadně se ho zeptejte, co právě čte nebo co se mu v poslední době líbilo, a nezapomeňte případně okouknout jeho knihovnu. Muži mají často také rádi literaturu faktu, takže můžete zabrousit nejen do beletrie, ale darovat třeba i novou knihu o tématu, které tátu dlouhodobě zajímá.

 

knihy dárek pro tátu

 

3. Voucher do oblíbené restaurace – mezi tipy na dárky pro tátu určitě nesmíme zapomenout na poukaz do restaurace, kam rád chodí, nebo o ní třeba hovořil. Gurmánský zážitek si navíc můžete dopřát společně, protože čas, který tatínkovi věnujete, může být v dnešní době někdy tím nejcennějším dárkem.

 

voucher dárek pro tátu

 

4. Kvalitní peněženka nebo pouzdro na doklady by neměly žádnému muži chybět. Kožené výrobky a doplňky jsou sázka na jistotu, pokud zjistíte, že tátovi zrovna dosluhují. Dárky pro tatínky mohou být tak ryze praktické a ve spojení s oblíbenou kosmetikou nebo dárkovým košem udělají určitě radost.

 

peněženka dárek pro tátu

 

5. Víno, které má rád… Je to bílé, nebo červené víno? Nejste si jistí? Klidně na víno zaveďte řeč, možná zjistíte, že se v něm váš tatínek vyzná více, než jste si mysleli. K vybranému vínu pak můžete přikoupit i krásnou sadu skleniček a máte o luxusní dárek pro tátu postaráno. Přečtěte si více o tom, jaké skleničky by milovníkům vína neměly doma chybět.

 

víno dárek pro tátu

 

Co koupit tátovi k Vánocům? Chce to něco speciálního

Vánoce jsou svátky klidu, naděje a těšení se. Pokud přemýšlíte, co koupit tátovi k Vánocům, aby z toho měl radost nejen u stromečku, ale třeba i za několik let, máme pro vás skvělý tip.

Vyberte v naší nabídce vína určená k archivaci v dárkovém balení a nevšední dárek je na světě. Společně s tatínkem pak můžete vymyslet, jak a kde archivní vína uchovávat, abyste se z nich mohli potěšit třeba při nějaké slavnostní příležitosti.

Nastudujte si také informace, jaká vína se hodí k archivaci a pro která není archivace vhodná, a můžete spolu vše prodiskutovat a v budoucnu vždy doladit do posledního detailu.

 

Dárky pro tatínky nezapomeňte také hezky zabalit

Každý dárek pro tatínka můžete zabalit zvlášť a dát tím najevo, že jste mu věnovali náležitou péči. Vybrali jste si z našich doporučovaných tipů právě víno? Rádi vám ho profesionálně zabalíme. Pro unikátní vína z archivu se výborně hodí dřevěné dárkové kazety pro jednu, tři nebo šest lahví.

 

Archivní víno jako dárek pro tátu k narozeninám

Narozeniny jsou další příležitostí, kdy si obdarovaný zaslouží něco opravdu výjimečného. Dárek pro tátu k narozeninám může být originální tím, že bude pocházet ze stejného roku, kdy se on sám narodil… Symbolická řeč čísel má svou moc.

Archivní víno k narozeninám, které u nás vyberete podle požadovaného ročníku, může být dárkem, který udělá tatínkovi radost při předání, ale třeba mu také otevře dveře do exkluzivního světa archivních vín – a to je dar, ze kterého se může těšit ještě spoustu a spoustu let.

 

Vybrat tátovi víno

5 tipů na jedinečný dárek pro tátu, a ještě něco navíc

Mohlo by vás zajímat...