Možnosti dopravy

Kurýr Messenger

Doprava kurýrem Messenger – víno dodáváme do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky. Při objednávce přijaté ve všední den do 11:00 garantujeme dodání do druhého pracovního dne po celé ČR.

Doručení probíhá v pracovních dnech mezi 8.00 a 17.30 hod. V den doručení vína vám ráno přijde SMS s telefonním číslem na kurýra, který k vám víno přiveze, a odhadovaným časem doručení. Možnost platit kurýrovi kartou nebo hotově.

Každá láhev je bezpečně zabalena a na cestě k vám s ní Messenger manipuluje ručně. Díky tomu se nemusíte obávat žádného poškození

Doprava zdarma při nákupu nad 850 Kč.

Pokud je objednávka nižší než 849 Kč, doprava je za příplatek:

  • při platbě online kartou nebo bankovním převodem: 90 Kč
  • při platbě na dobírku: 120 Kč

Zásilkovna

Vyberte si vaše oblíbené výdejní místo Zásilkovny. Pokud vaši objednávku obdržíme ve všední den do 10:00 h, balíček bude připraven na výdejním místě do druhého pracovního dne. Cena této služby je 90 Kč, při nákupu nad 850 Kč zdarma. U této volby dopravy nesmí celková váha zásilky překročit 10kg – to je zhruba 6 lahví vína. V případě překročení váhového limitu odesíláme zásilku kurýrem Messenger na vaši adresu.

Osobní vyzvednutí

Ná základě předchozí telefonické domluvy si můžete víno vyzvednout osobně, 7 dní v týdnu, nedaleko Prahy (adresa a telefon v kontaktech). Těšíme se na vás.

Expresní dodání

Potřebujete-li dohodnout expresní/zrychlené dodání, zavolejte nám prosím nejprve na číslo 777 937 700, abychom ověřili aktuální možnosti. Děkujeme.

Expresní dodání po Praze a okolí

Při objednání do 14:00h – doručení v ten samý den prostřednictvím taxi. Služba je k dispozici 7 dní v týdnu, možné pouze při platbě předem. Cena služby je 290 Kč.


Doprava

Doprava zdarma

při nákupu
nad 850 Kč

Expresní doručení

za příplatek

100% vín skladem

vše hned
k odeslání

Bezpečné balení

prověřené
stovkami zásilek