Doprava

Rychlost dodání

Víno dodáváme prostřednictvím kurýra Messenger do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky. Při objednávce přijaté ve všední den do 11:00 garantujeme dodání do druhého pracovního dne po celé ČR.

Bezpečné balení

Každá láhev je bezpečně zabalena a na cestě k vám s ní Messenger manipuluje ručně. Díky tomu se nemusíte obávat žádného poškození.

Detaily doručení

Doručení probíhá v pracovních dnech mezi 8.00 a 17.30 hod. V den doručení vína vám ráno přijde SMS s telefonním číslem na kurýra, který k vám víno přiveze, a odhadovaným časem doručení. Možnost platit kurýrovi kartou nebo hotově.

Cena dopravy

Doprava zdarma při nákupu nad 850 Kč.

Pokud je objednávka nižší než 849 Kč, doprava je za příplatek:

  • při platbě online kartou nebo bankovním převodem: 90 Kč
  • při platbě na dobírku: 120 Kč

Osobní vyzvednutí

Ná základě předchozí telefonické domluvy si můžete víno vyzvednout osobně, 7 dní v týdnu, nedaleko Prahy (adresa a telefon v kontaktech). Těšíme se na vás.

Možnosti expresního dodání

Potřebujete-li dohodnout expresní/zrychlené dodání, nejprve nám prosím zavolejte na číslo 777 937 700. Na výběr jsou pak následující možnosti:

Expresní dodání po Praze a okolí

  • expresní doručení taxíkem do 3h od objednání 7 dní v týdnu (za příplatek 290 Kč, pouze platba předem) – služba Same day – dodání stejný den do 18h
  • Potřebujete-li dohodnout expresní/zrychlené dodání, zavolejte nám prosím nejprve na číslo 777 937 700, abychom ověřili aktuální možnosti. Děkujeme.

Doprava

Doprava zdarma

při nákupu
nad 850 Kč

Expresní doručení

za příplatek

100% vín skladem

vše hned
k odeslání

Bezpečné balení

prověřené
stovkami zásilek