Možnosti dopravy

Kurýr Messenger

Doprava kurýrem Messenger – víno dodáváme do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky. Při objednávce přijaté ve všední den do 11:00 dodáme do druhého pracovního dne po celé ČR.

Doručení probíhá v pracovních dnech mezi 8.00 a 17.30 hod. V den doručení vína vám ráno přijde SMS s telefonním číslem na kurýra, který k vám víno přiveze, a odhadovaným časem doručení. Možnost platit kurýrovi kartou nebo hotově.

Každá láhev je bezpečně zabalena a na cestě k vám s ní Messenger manipuluje ručně. Díky tomu se nemusíte obávat žádného poškození

Platba na dobírku je umožněna za poplatek 49 Kč, ostatní způsoby placení nejsou zpoplatněny. Informace o možnostech placení najdete na stránce Možnosti platby.

Doprava zdarma při nákupu nad 850 Kč.

Pokud je objednávka nižší než 849 Kč, doprava je za příplatek:

  • při platbě online kartou nebo bankovním převodem: 150 Kč
  • při platbě na dobírku: 199 Kč

Zásilkovna

Vyberte si vaše oblíbené výdejní místo Zásilkovny. Pokud vaši objednávku obdržíme ve všední den do 10:00 h, balíček bude připraven na výdejním místě do druhého pracovního dne. Cena této služby je 150 Kč, při nákupu nad 850 Kč zdarma. Platba na dobírku je umožněna za poplatek 49 Kč, ostatní způsoby placení nejsou zpoplatněny. Informace o možnostech placení najdete na stránce Možnosti platby.

U této volby dopravy nesmí celková váha zásilky překročit 10kg – to je zhruba 6 lahví vína. V případě překročení váhového limitu odesíláme zásilku kurýrem Messenger na vaši adresu.

Osobní vyzvednutí

Ná základě předchozí telefonické domluvy si můžete víno vyzvednout osobně, 7 dní v týdnu, nedaleko Prahy (adresa a telefon v kontaktech). Těšíme se na vás.

Expresní dodání

Potřebujete-li dohodnout expresní/zrychlené dodání, zavolejte nám prosím nejprve na číslo 777 937 700, abychom ověřili aktuální možnosti. Děkujeme.

Expresní dodání po Praze a okolí

Při objednání do 14:00h – doručení v ten samý den prostřednictvím taxi. Služba je k dispozici 7 dní v týdnu, možné pouze při platbě předem. Cena služby je 490 Kč.


Doprava

Doprava zdarma

při nákupu
nad 850 Kč

Expresní doručení

za příplatek

100% vín skladem

vše hned
k odeslání

Bezpečné balení

prověřené
stovkami zásilek