Jak udělat z archivního vína úplně dokonalý dárek?

Rádi byste pořídili víno jako dárek, ale nevíte jak na výběr? Připravili jsme pro vás nejen širokou nabídku exkluzivních archivních vín, dřevěných dárkových kazet, ale i dalších doplňků, které váš dárek povýší na opravdu výjimečný zážitek!

víno dokonalý dárek

1. Vyberte archivní víno

Každé víno, které u nás pořídíte, v sobě skrývá příběh desetiletí, během nichž zrálo a získávalo na originalitě. A vy jeho darováním můžete příběh doplnit.

 

Jděte po oblíbené odrůdě nebo lokalitě

Víte o obdarovaném, že miluje plná italská vína Barolo? Máte vyhráno! Poskládejte dárkové balení z vína konkrétní odrůdy nebo vinařské lokality, kterou má obdarovaný rád. Velmi oblíbená jsou vína Bordeaux, Chianti nebo Côtes du Rhône.

 

Zaměřte se na symboliku let

Sáhnout můžete po dárkových vínech například k 10. výročí sňatku, 20. výročí od založení firmy nebo k jubilejním 60. narozeninám. Neomezujeme se jen na kulatá výročí, seženete u nás i dárková vína, kterým je například 18 nebo 45 let.

 

Vybrat víno

 

2. Uložte lahve do luxusní dárkové krabice

Vyšperkujte dárkové balení pomocí exkluzivní dřevěné kazety. Vína můžete uložit do dřevěné dárkové krabice pro jednu lahev, tři lahve nebo šest lahví.

 

3. Pořiďte vínu otvírák

K dárkovému balení archivních vín určitě doporučujeme pořídit speciální otvírák na archivní víno. Ten zvládne otevřít i velmi stará vína, aniž by se korek poškodil.

Otvírák na archivní vína

 

4. Přibalte osobní přání

Dárkové balení vín můžete doplnit o blahopřání s osobním vzkazem pro obdarovaného. Všechna přání tiskneme na ručně vyráběný papír. Text napište do poznámky při odeslání objednávky.

 

5. Vyberte způsob doručení

Dárková vína vám doručíme do 3 pracovních dnů. Pokud ale řešíte dárek na poslední chvíli, víno vám po dohodě umíme dodat expresně po Praze během 3 hodin a mimo Prahu do druhého dne.

Přejete si víno doručit přímo oslavenci? Nemusíte se bát, že by vedle milého blahopřání našel i fakturu. Tu najdete pouze vy, a to v e-mailu, který při objednávce uvedete.

Nevíte si s výběrem vína nebo dárkového balení rady? Zavolejte nám na 605 210 133 nebo napište, společně vymyslíme dárek, který vykouzlí úsměv na tváři!

Jak udělat z archivního vína úplně dokonalý dárek?

Mohlo by vás zajímat...