Jaké víno vybrat jako dárek k 50. narozeninám

Pořídit dárek může být pěkný oříšek. Výběr je o to těžší, pokud hledáte dárek, který nejen potěší, ale nese i určitou symboliku. Skvělá zpráva je, že přesně takový u nás pořídíte. Nabízíme dárková balení archivních vín, která jsou perfektní volbou při oslavách významných výročí a jubileí, například k 50. narozeninám. Kromě toho se archivní víno skvěle hodí jako dárek pro ženu i pro muže.

Darujte víno s příběhem

Bojíte se, že darovat víno může být trochu nuda? Ale kdeže! Není láhev, jako láhev a vína z naší nabídky nejsou ledajaká. Za každým vínem, které u nás pořídíte, stojí příběh. Příběh desítek let, během nichž zrálo a nabývalo na kráse i hodnotě. O tom, že jde o originální příběhy, svědčí i fakt, že od každé lahve máme obvykle jen jeden kus.

Rádi byste darovali více lahví? Poskládejte dárkové balení třeba z ročníků, které jsou pro obdarovaného důležité. Pokud je oslavenec nadšený cestovatel, může být zas skvělou volbou sestavit dárkové balení z jeho oblíbených destinací.

Archivní víno, dárek k 50. narozeninám

Jak vybrat dárkové víno

Lámete si hlavu nad tím, jaké dárkové víno pořídit? Při výběru vám sice pomůže, pokud víte, jaké víno má obdarovaný rád, v případě archivních vín může být volba o něco jednodušší.

Vybírat tak můžete nejen podle odrůdy, ale třeba podle roku či oblíbené lokality. Hledáte dárek k 50. narozeninám pro šéfa a víte, že každý rok vyráží na jih Francie? Pak sáhněte po 50letém vínu z oblíbeného vinařského regionu Bordeaux a rozhodně se blýsknete!

Pořídit můžete dárková balení vín například k 20. výročí založení firmy, 30. výročí svatby nebo k jubilejním 60. narozeninám. Nemusíte se bát, neomezujeme se jen na kulatá výročí. Seženete u nás i dárková vína, kterým je například 18 nebo 45 let.

Dárek za vás zabalíme a doručíme i s gratulací

Ještě než lahve vyrazí k oslavenci, můžete je nechat zabalit do dřevěné dárkové truhly. Tu nabízíme nejen pro 1, ale i pro 3 a 6 lahví. K archivnímu vínu se určitě hodí pořídit speciální otvírák na archivní víno, ten zvládne otevřít i velmi stará vína, aniž by došlo k poškození korku a jeho rozdrobení.

K vínu můžeme také přibalit blahopřání. Ta tiskneme na ručně vyráběný papír s textem podle vašeho přání.

Dárková na vám doručíme do 3 pracovních dnů. Pokud ale řešíte dárek na poslední chvíli, víno vám expresně dodáme po Praze během 3 hodin a mimo Prahu do druhého dne.

Přejete si víno doručit přímo oslavenci? Nemusíte se bát, že by vedle milého blahopřání našel i fakturu. Tu najdete pouze vy, a to v e-mailu, který při objednávce uvedete.

Nevíte si s výběrem vína nebo dárkového balení rady? Zavolejte nám na 605 210 133 nebo napište, společně vymyslíme dárek, který vykouzlí úsměv na tváři!

Jaké víno vybrat jako dárek k 50. narozeninám

Mohlo by vás zajímat...