Archivní vína - Bamberger

Rodinné vinařství Bamberger vyrábí svá vína na okraji půvabné vesnice Meddersheim v německém regionu Nahe. Pro stejnojmennou řeku Nahe jsou typická poklidná říční údolí a dechberoucí skalní útvary. A stejně jako místo, na kterém jsou vyráběna, jsou i vína Bamberger úchvatně osobitá. A ještě aby ne – vinařství má s výrobou sektů a šumivých vín více než 35 let zkušeností. Proto ho najdete pod jménem Weingut i Sektgut Bamberger.

Heiko a Ute Bambergerovi pěstují na většině svých vinic tradiční odrůdu Riesling, která je pro oblast typická. Strmé vinice se rozprostírají na 15 hektarech a některé z nich se nachází ve výšce až 300 metrů nad mořem. Nádherná krajina a chladné klima, ideální pro výrobu sektů, se v oblasti spojují v unikátní terroir, které dává vzniknout originálním vínům Bamberger. Ta jsou svěží, osobitá a ohromí vás svou příjemnou mineralitou.

Při plánování termínu ruční sklizně Bambergerovi vždy naslouchají přírodě. Díky tomu mohou každý rok zaručit dokonalou kvalitu svých vín. Vyrábí i speciální šumivá vína, která leží na kvasinkách až 10 let. Jejich motto zní: Was lange gärt wird endlich gut! (To, co dlouho kvasilo, je nakonec dobré!) 

Doprava zdarma

při nákupu
nad 850 Kč

Expresní doručení

za příplatek

100% vín skladem

vše hned
k odeslání

Bezpečné balení

prověřené
stovkami zásilek